Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Hunfalvy-ba ilyen...

XXGGEZXx kérdése:

Budapesti Hunfalvy-ba ilyen felvételi-vel bekerülhetek?

Figyelt kérdés
Nagyon elrontottam a felvételit. 56 pontos lett. A vitt jegyeim 47/50 pont. Ha jó lesz a szóbelim, akkor van esélyem?
2018. febr. 8. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb naponta teszi fel valaki ezt a Hunfalys klrdést, olvass vissza, mert sok ibfo van már fent. De azért leírom újra, 127-147 pont volt tavaly a felvételi határ. Franciára a legkevesebb, angolra a legtöbb. Tehát jó esélyed van, nyelvtől függ, hogy mennyire jó.
2018. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért leírnàd mégegyszer??¿
2018. febr. 12. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ne izgulj, ha szóbelin ügyes leszel, bent vagy. Tényleg ne parázz emiatt, én ma voltam szóbelin, és nagyon kedvesek és segítőkészek voltak :)

Melyik tagozatra mész?

2018. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia 2. válaszoló! Én ma voltam, és nekem is szimpatikusnak tűntek a tanárok. Az összes tagozatot megjelöltem, biztos ami biztos... Te melyik(ek)et jelölted meg?
2018. febr. 28. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a franciát és a németet jelöltem. Sok sikert! :)

Ha gondolod priviben is beszélhetünk.

2018. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!