Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi istván gimnázium...

Széchenyi istván gimnázium szolnok, menny az annyi?

Figyelt kérdés
Üdv, idén felvételiztem 9.évfolyamra. A szolnoki széchenyi istván gimnázium-ba szeretnék jelentkezni biológiai-angol szakra. A kérdésem pedig az lenne hogy kb mennyi az elvárt pontszám a bejutáshoz. Összesen 85 pontom lett. A tanáraim szerint ennyi bőven elég de nekem azért lennék kétségeim. Mivel mindenem a biológia azon belül a zoológia nem nagyon tudom elképzelni magamat más szakon. Sajnos nem vennének fel erősebb iskolába ez biztos. Természetesen angolból és biológiából is ötös vagyok. Persze a biztonság kedvéért jelentkeztem még emelt angolra, rajza és tesire is. A SZIG lenne nekem a tökéletes iskola ezért jelentkeztem majdnem az összes szakra. Persze ezek mind mellékesek. Az angol-biosz lenne számomra a legideálisabb szak. Kb hány embert szoktak felvenni egy osztályba és mennyi az a pontszám amennyivel belehet kerülni, ez lenne a kérdésem. Előre köszönök minden választ! (tudom hogy a felvételik hatására változnak a ponthatárok, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre.)
2018. febr. 8. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel minden évben a felvételi pontszám erősen függ a jelentkezők eredményétől (írásbeli) és a hozott pontoktól valamint a szóbelitől így a kérdésedre nem lehet most per pillanat halál pontosan válaszolni. A középiskolai jelentkezés határideje még nem múlt el.

Szóval bármilyen számot is írok ki ide Neked, ne vedd szentírásnak, mert csak egy tipp lesz akárki is írja.

Leghaszontalabb válasz: 100 pont

Leggonoszabb válasz: 86 pont

Leghasznosabb válasz: nem tudom mert nem lehet ezt most meghatározni.

2018. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ja azt kihagytam,hogy 32-34 fős az osztály ebből 4-6 fellebbezős(előző voltam)
2018. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. febr. 13. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!