Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez pontosan továbbtan...

Hogy van ez pontosan továbbtanulásnál?

Figyelt kérdés

Ugye 3 helyet lehet megjelölni.Ha én mondjuk 1.-nek megjelölöm az igazgatásrendészeti szakot,2.-nak a közigazgatásszervezőt,3-nak meg a közlekedésrendészeti szakot.Akkor ha jön az eredmény,hogy elértem a ponthatárokat,akkor automatikusan az 1.helyre kerülök be vagy ilyenkor akár még lehet módosítani,hogy inkább közlekedésre mennék?

Mert biztosan hallottam valami olyat,hogy útközben lehet még variálni a sorrendet



2018. febr. 9. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Február 15 után EGY ALKALMOMMAL, legkésőbb július 11-ig lehet sorrendet módosítani. Amikor kijönnek a ponthatárok, akkor már max. csak azt választhatod, hogy nem iratkozol be az általad megjelölt legalacsonyabb sorszámú helyre, ahova elég pontod lett.
2018. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A jelentkezés után egyszer még megnyitják a felületet és lesz lehetőséged arra, hogy törölj a jelentkezési helyek közül vagy módosíts a sorrenden (újat hozzáadni már nem tudsz). A ponthatárok kihirdetése után már nem tudsz változtatni, egy szakra nyersz felvételt, a sorrendben a legelső olyan szakra, amelynek elérted a pontszámát és vagy beiratkozol vagy nem.
2018. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!