Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik tantárgy év végi...

Melyik tantárgy év végi jegyét nézik továbbtanulásnál ötödikként?

Figyelt kérdés
Gazdasági szakközépbe járok és 5 féle gazdasági tantárgyam van (magyar, matek, angol, törin kívül) A továbbtanulásnál ugye 5 tantárgy évvégi jegyeit is nézik, magyar, matek, töri, angol oké, de akkor a gazd.-i tárgyak közül melyiket? A legjobbat?
2017. jan. 1. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt is hallottam hogy az 5.nek egy természettudományi tantárgynak kell lennie. Nekünk van bioszunk még de heti 1 órában szóval nem sokat tanulunk belőle és a jegyek is elég rosszak mindenkinél.
2017. jan. 1. 15:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azt, amiből érettségizel. De javítsatok ki, ha tévednék!
2017. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ezt az egyetem nem szabja meg. Felvin meglátod ugyis a kalkulátornál hogy melyek azok amikbőo lehet választani
2017. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak természettudományos tárgy lehet az ötödik tárgy, ha volt ilyened középiskolában, az alábbiak szerint: Egy, legalább két évig tanult választott természettudományos tantárgy vagy két, legalább egy évig tanult, választott természettudományos tantárgy. Természettudományos tantárgyak: fizika, kémia, biológia, földrajz (földünk és környezetünk), természetismeret, természettudomány.
2017. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!