Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz, ha a harmadik éven jövök...

Gáz, ha a harmadik éven jövök rá, hogy nem érdekel az egyetem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mivel korábban valószínűleg az alapozó tárgyak voltak túlsúlyban. Azért elég nagy pech, mert nagy szívás, ha olyannak kell foglalkoznod, amit nem szeretsz.
2018. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekel/vonz az egész, vagy van egy tárgy, amit nem szeretsz, és azért mondod? Mert ha már úgy mentél egyetemre, hogy nem érdekel az egész, akkor az gáz, igen.
2018. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 1x váltottam szakot. Most ismét váltok. Gáz, nem gáz, most nőtt be a fejem lágya. Egyik szaknál se éreztem azt hogy annyira szeretném. Az elsőre gimiből jelentjeztem, mert nem akartam halasztani. A másodikra következő év pótfelvételin, mazsolázva a lehetőségek közül. Ezúttal pedig a szívemre hallgatva jelentkezek egy harmadikra. Hozzáteszem, a mostani szakot levelezőn be szeretném fejezni.
2018. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!