Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tárgyból ez a harmadik...

Ha egy tárgyból ez a harmadik tárgyfelvételem, hatodik vizsga lehetőség, összejöhet zh-ból?

Figyelt kérdés

Kirúgnak, ha nincs meg.

Gondoltam zh-ból kónnyebben összejönne, nálunk pót zh nincs.

Felvegyem vagy felvételizzek újra?


2018. febr. 10. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Nyilván ennyi bukás után érzed hogy menne-e vagy sem.
2018. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Legeslegelső félévben elrontottam az első zh-mat szóval alapból esélytelen. Akkor megpróbàltam vizsgán, csak pár pont hiányzott volna. Mondom jól van felveszem jövőre, akkor meg beteg voltam egyik zh-n, amit elégtelennek számított. Elmentem belőle vizsgázni, de nem igazán volt időm felkészülni a 13 vizsga mellett,pedig minden elsőre meglett, de heti 2-3 alkalommal mentem így is.

Így állok most. Egy féléves tárgy. Megint attól félek, hogy bebukom az egyik kisdogát, zh-t és nem jön össze. Tavaly nagyon jók lettek, ha nem betegszem meg...

Rengeteg anyag van hozzâ, nem ismeretlen lenne.

De kirúgnak, ha nincs meg. A biztonság kedvéért felvételizzek újra, nem? Max. kitörlöm.

2018. febr. 10. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó mondatodban ott a válasz.
2018. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, felvételizz ujra, hiszen abbol semmi hátrányod nem lehet. Ha nem iratkozol be az iskolába, akkor ugy veszik, mintha nem is jelentkeztél volna.


Nekem a régi sulimban volt egy olyan lehetöség a hatodik vizsgaalkalom után, hogy egy másik tanári kar elött hetedszerre is elmehettem szoban felelni, hogy ez most a tanár hibája vagy tényleg alkalmatlan vagyok. Lehet, hogy ez nem mindenhol van, érdemes azért utánanézni. Illetve dékáni kérelemmel is esélyes lehet, hogy megengedik, utána kell kérdezni. Akkor menj csak zhzni vagy vizsgázni, ha maximálisan ugy érzed, hogy tudod az anyagot.

2018. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk harmadik tárgyfelvételnél is kirúgnak, ha az a harmadik vizsga, akkor is.
2018. febr. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!