Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka magyar-történele...

Teleki Blanka magyar-történelem tagozatán jól megtanulok angolul is?

Figyelt kérdés
Első helyre írtam ezt a gimit,humán szakra szeretnék menni.Kevés pontszámú lett az írásbelim sajna. Más gimi szóba se jöhet{56pont+max pontot, 50-et viszek}. Szerintetek felvesznek?Jogi kar érdekelne később. Jól felkészítenek?A másik,fontos lenne, hogy angolul is megtanuljak.Hány óra ott hetente az angol oktatás? Jól tanítják ott a nyelveket?

2018. febr. 10. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
A budapesti, Zuglói Teleki Blankára gondoltam.:)
2018. febr. 10. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 61 pontot írtam és, ha jól emlékszem, 42-t vittem. Ehhez jött egy két jó szóbeli, és felvettek, szóval emiatt nem kell aggódnod. :)


Én magyar-történelem, NYEK-es szakra jöttem, tavaly voltam nulladikos, most pedig kilencedikes.


A jogra nem készít fel, ha ez a legfontosabb, akkor egy ezzel kapcsolatos iskolát kellett volna bejelölnöd.


Az angolképzés jó, de tanár függő is, mert mindegyik másképp tanít, az, hogy kit kapsz, az, nálunk legalábbis úgy volt, attól, függ, hogy hogyan állsz jelenleg angolból. Az én évfolyamomban vannak csoportok, és oda vagy beosztva tudás szerint.


Ha érdekel még valami, nyugodtan írj privátban. ;)

2018. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok, hogy tavaly kettős tagozatokat hirdettek, pl. biológia-kémia, amire be is iratkoztak a tanulók, szeptember óta ezeken a tagozatokon tanulnak, és ezt most elveszik tőlük!


Az igazgató közölte, hogy "felbontja" a kettős tagozatokat, és választani kell vagy a kémiát vagy a biológiát.


A szülők szerint ez szabálytalan, utólag nem lehet elvenni azt, amit az iskola tavaly ígért, illetve, amire a tanulók beiratkoztak!

2018. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most ezek szerint nem lesz magyar-töri tagozat??
2018. márc. 1. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint nem lesz!


Az tény, hogy ezt hirdetik, ahogy a biológia-kémiát vagy a töri-matekot, de az igazgató azt tervezi, hogy felbontja ezeket, és a tanuló kénytelen lesz egy tantárgyat választani a kettőből!


Törvénytelen dolog, de ez az igazgatót nem izgatja, ahogy az előző szakközépiskolában sem izgatta semmi, ahonnét távoznia kellett "szabálytalankodás" miatt.


Nem tudom, a szülők tehetnek-e valamit, ha egyáltalán van bátorságuk hozzá.

2018. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!