Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az MSc felvételi beszélgetés...

Az MSc felvételi beszélgetés mikor szokott lenni?

Figyelt kérdés
Hol lehet utánanézni? Illetve mennyire kemény egy ilyen, nagyon belekérdeznek az anyagba? Leginkább Pénzügy szak érdekel.
2018. febr. 11. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor meghirdetik.Van ahol belekérdeznek, van ahol nem. Nem is értem, hogy vársz választ, ha még pontosan az egyetemet sem nevezted meg.
2018. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam, van erre egy általános szabály, meghatározva legalább egy hónap, vagy bármi.

Így sem kaptam választ a kérdésre, ha kiírom, hogy a BME vagy a Corvinus érdekel, sem változott volna a helyzet. Ha valaki, aki pénzügy MSc-re jár olvassa a kérdést, biztosan írt volna akkor is, ha nem nevezek meg iskolát. Úgyhogy nem jött be az okoskodásod, sajnálom.

2018. febr. 11. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jól gondoltad. Szívesen.
2018. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!