Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A révkomáromi Selye János...

A révkomáromi Selye János egyetemet miért tartják sokan rossznak?

Figyelt kérdés

Én a BSC-t a Selyén tettem le.

Azért esett rájuk a választásom, mert közel volt és alacsony volt a tandíj, én pedig mindenképpen gazdasági szakot akartam.


Az a baj, hogy Magyarországon 300 ezer/félév egy gazdasági szak.Ez egy rablás.Még, ha 160-180 ezer lenne, azt mondom oké, de 300 ezer az rablás.


Visszatérve a Selyére, nem mondanám,hogy könnyű volt, nagyon sokan kibuktak a matekon, meg a közgázon.

Matekból ugyanúgy volt analízis,lineáris algebra, mint a magyarországi gazdasági szakokon.

Arra akarok kilyukadni, hogy nem adták puszira a diplomát.



Az elhelyezkedési lehetőségekről meg azt gondolom,hogy nem rosszabb, mint egy magyar vidéki egyetemnél.

Én például beszerzőként dolgozok egy multinál, feltétel hozzá a diploma.Hozzáteszem, a Selyén több féléven keresztül hallgathat az ember gazdasági idegennyelvet difis tárgyként.



Jelenleg mesterképzést csinálok, de ezt már egy budapesti egyetemen.Semmiféle hátrányom nem volt belőle, hogy a Selyén végeztem.



Kevesen tudják, de a Selye GTK része eredetileg a budapesti BCE része volt.


2018. febr. 11. 19:05
 1/1 Hibiscus Francesco válasza:
Én idén szeptembertől szeretnék menni, de szlovák "ismerősök" azt mondták, hogy ők azért nem mennének oda mert se Szlovákiába se Magyarországon nem veszik komolyan azt a diplomát. Persze ettől függetlenül megyek, én nem hiszem hogy rossz lenne.
2018. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!