Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elakadtam a felvételivel!...

Elakadtam a felvételivel! Hova csatolhatom az érettségi bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem és ezt be is állítottam. Sehol nem találom, hogy fel lehetne tölteni az érettségit, csak valami tanúsítványt, ahova nem szabad érettségi bizonyítványt feltölteni. Tudom, hogy július 11-ig lehet pótolni, de csak abban az esetben, ha idén még érettségizek, de nem fogok. Félek, nehogy valamit rosszul csináljak, hisz olyan bonyolult...
2018. febr. 12. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Dokumentumok.
2018. febr. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ott csak a középiskolai bizonyítványt engedi
2018. febr. 12. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig elég érthetően és tömören le van írva.


Érettségi eredmények menü


"Ezen az oldalon lehet rögzítenie érettségi eredményeit. A Bizonyítvány táblázatban a 2006. január 1. előtt szerzett érettségi bizonyítványok esetében kell megadnia azokat az eredményeket, amelyek a bizonyítványában szerepelnek. A 2006. január 1. után megszerzett érettségi bizonyítványok adatait és eredményeit nem kell rögzíteni (l. Bizonyítványok dobozban található információk). Amennyiben az érettségi bizonyítvány megszerzése után újabb érettségi vizsgát tett valamely tárgyból vagy tárgyakból, akkor azokról tanúsítványt kapott, ezeket a Tanúsítványok táblázatban adhatja meg.



A 2006. január 1-je után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványban szereplő érettségi vizsgaeredményeket a Hivatal a köznevelés információs rendszeréből elektronikus úton szerzi meg, tehát ezeket az adatok nem kell megadnia, illetve az érettségi bizonyítvány másolatát sem kell benyújtania!"

2018. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tavaly még fel kellett tölteni, ezért nem is értettem ezt a szöveget. Akkor most még az azonosítószámát sem kell megadni?
2018. febr. 12. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem OM azonosító alapján áthúzzák az adatokat a saját rendszerükbe. Max, ha újra érettségiztél a tanúsítvány részt töltsd ki, de elvileg azt sem kell feltölteni.

Link: [link]

2018. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!