Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent-Györgyi-Albert gimiről...

Te te te kérdése:

Szent-Györgyi-Albert gimiről vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsos gimis vagyok a kiskepzoben, de csak ebben az evben villant belém, hogy orvos akarok lenni, es elhataroztam hogy komolyabb gimibe kéne menni. Mit gondoltok a Szent-Gyorgyi -Albert gimirol? Milyen az oktatas? Mennyire keszit fel az erettsegire? A valaszolat elore is köszönom!

2018. febr. 12. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem a Szent-Györgyi gimi nem a komolyabb gimi kategóriába tartozik. Ha utána olvasol Te is meggyőződhetsz róla. Keress egy jó nevű gimit (nem tudom melyik kerület jöhet szóba nálad) és próbáld meg.
2018. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szent-Györgyi nem a legerősebb gimi, inkább olyan gyenge közepes.Önmagában orvosihpz biztos hogy kevés, biológia vagy kémia emelt érettségihez biztos, hogy külön tanárra lesz szükséged. De szerintem bárhová mész ez így van, mert egy természettudományos tagozatú erősebb gimi lenne a jó, de oda nem fognak csak úgy átvenni tizedikre, hiszem a kisképzőben lehet nem is tanultál ilyen tárgyakat, a szakgimikben csak összevontan vannak ezek úgy,tudom.
2018. febr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gimikent valoban nem eros, sot egy gyenge kozepes, de ha egeszsegugyben szeretnek dolgozni (nem orvoskent) akkor egy jo alapot adhat, de amit ott kapsz kepzes, “szakma” az edeskeves, legalabb meg egy okj kell hozza, es rengeteg a gyakorlat, legfokebb apolasi. Ha szereted csinalni akkor jo, ha nem vagy biztos benne nem ajanlom mert nem egy ismeros van aki oda ment mert szeretett volna apolono lenni/mentos csak kozbe rajott hogy neki ez megse, de mivel a sok gyakorlat meg ilyenek miatt nagyon le voltak maradva szinte lehetetlen lett volna atmennie mashova. A kozosseg ellenben nagyon jo.
2018. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Te valamivel kevered, ez egy sima gimi
2018. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne haragudj, ez nem a gyori szent gyorgyire vonatkozott? Az egy egeszsegugyi gimnazium, vannak ott baratnoim, ok meseltek...de elnezest ha bekevertem
2018. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem, ez a budapesti. Egyébként nagyon határozottak a céljaim.
2018. márc. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!