Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismertek olyan iskolákat...

Ismertek olyan iskolákat Budapesten, ahol müvészetet tanítanak, vagy egy olyan iskolát ahol japán nyelvet tanítanak, pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nagyon jó vagyok rajzolásban, de nem valami jó tanuló, és gondoltam szakiskolát választanék, nemsokára itt a határidő de én még mindig nem leltem semmit.

Nagyon szeretnék egy müvészet iskolába bekerülni, mert a rajzolás az életem

Tvábbá ha müvészet iskolát nem tudtok ahol nem kell fizetni.

Akkor kérem valaki soroljon nekem budapesten olyan iskolákat ahol tanitanak japánt és nem erős, és persze nem fizetős.

Bár szivem szerint jobban huzódom a müvészet iskolákhoz.De azt halottam csak fizetős van.

Szóval megkérnélek rá titeket hogy mondjatok nekem olyan iskolákat (ahol japánt tanítanak) (és müvészetit)

ahol nem kell fizetni hogy odajárhassak^^



2018. febr. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A forradalom van művészet. Az igyekszem ismerősöm oda jár és ő mondta még hogy ott nem kell fizetni
2018. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letudnád irni a nevét kérlek?^^
2018. febr. 13. 01:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Újpesti Babits Mihály Gimnázium - japán
2018. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2018. febr. 15. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
ELTE
2018. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!