Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Ti mennyit...

Egyetemisták! Ti mennyit költöttök egy hónapban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Otthon élek.

Közlekedésre elmegy havi 10e Ft.

Ezen kívül nincs olyan költségem, ami extra volna a sima középiskoláshoz képest.


Nem kapok zsebpénzt, csak mindig van nálam egy 20-as, ha valami nagy baj van, rosszul leszek, kaját kell vennem, taxival haza kell vitessem magam, stb.


Csomagolok magamnak otthon kaját, viszek itthonról innivalót, ezen kívül nincs másra szükségem.

2018. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
70.000 körül. Ebben benne van a kollégiumi díj, a bkk bérlet, a vonatjegyek haza, és a kaja.
2018. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Otthon élek, ezért a lakhatás nem kerül pénzbe. Ha kolis lennék, 10 lenne, ha albis, 40 plusz rezsi körül, lakótársakkal vagy egy szobában.


A kaja sok lenne, de együtt eszünk (szerencsére anyáék is az egészséges, fehérjedús kaja hívei), csak a fehérjeport és a vitamint veszem külön, az havi 5000.

Ruhát ritkábban veszek, mint havonta

Kozmetikumot is, ezeknek a díja kb havi 5 körül kijön

Nyomtatni régebben nagyon sokat szoktam, nálunk ilyen a szak, így volt, hogy elment rá havi 5-10 ezer is... Én nem tudok gépről tanulni.

Bulizni ritkán járok, keveset iszom, talán havi 1-2 ezer...

Bérlet 3500 buszra, edzeni itthon edzek, olcsóbb volt megvenni apránként a súlyzókat.

A legtöbb holmimat pedig rendelem, így a legtöbb dolog párszáz forint.

Talán havi 20-at költök. Ha külön laknék, a lakbérrel és a kajával együtt lenne ez 100 is.

2018. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Beutazás és helyi bérlet kb. 13 ezer, hetente kb. 7 ezret költök kajára (hétvégén itthon eszek, azt nem számolom emiatt). Kolis vagyok, az havi 16 ezer, edzek (havi ~5 ezer), szedek vitamint, ami éves szinten 9 ezer forint, szóval szűk 40 ezer forintot egy hónapban. Költök luxusra is, mert szerencsére megtehetem, de a két hobbimra költöm, melyek közül az egyik a szakmámhoz is közel áll, legyen ez havi 5 ezer forint, max 10.
2018. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!