Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha filozófiát végeznék,...

Ha filozófiát végeznék, tudnék a diplomámmal rendes munkát kapni valahol?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban érdekel a filozófia, de azzal utána tudok bármit is csinálni, amiből megélhetek?

2018. febr. 12. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Nem sűrűn.

Maga a szak is arról szól hogy szépen végigveszitek a szakirodalmat, ami ilyen történelmi jellegű lesz, aztán szevasz.

Ez tipikusan az a szak, ami kb azért van hogy legyen.

2018. febr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2018. febr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem vagy egy ismerősöm, aki filozófiát végzett és most egy nagyobb cégnél dolgozik, reklámszövegeket ír, kreatív munkát végez. Úgyhogy szerintem sok mindentől függ...leginkább attól szerintem, hogy a diplomádon kívül még mit tudsz felmutatni (plusz készségek, képességek, tulajdonságaid, nyelvismeret stb.), de szerintem ez majdnem minden szakra igaz, mert diplomája már van mindenkinek és az az alap.
2018. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet rendes munkád, de azt gondolom Te is sejted, hogy nem filozófiai területen. Legfeljebb, ha tanárira mész, ahol a szakpárod egyike a filozófia.
2018. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as, oké, de ahhoz amit ismerősöd dolgozik nem kell diploma, pláne nem filozófia. Jó fogalmazási készséggel egy gimnazista is tud frappáns reklámszövegeket írni.
2018. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!