Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek sok gyereknek van...

Szerintetek sok gyereknek van a felvételiben 400 fölötti pontja?

Figyelt kérdés
kb 405 pontom lesz, szerintetek be lehet kerülni majd olyan helyre önköltségesre, ahol tavaly 380 volt a ponthatár? (ugye ez nem állami így lehet majd változik a pont)

2018. febr. 13. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a jelentkezők 30-35%-ának van 400 feletti pontja.


Igen, be lehet kerülni ennyivel, főleg fizetősre. Bár jó lenne tudni a szakot is, mert úgy könnyebb megmondani.

2018. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pénzügy-számvitel
2018. febr. 13. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Pszre nem bekerülni nehéz, hanem benn maradni. Költségesre 405 ponttal jó eséllyel be fogsz jutni.
2018. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Benn maradni se nehéz, nem sok embert rúgnak ki, a többség önként hagyja ott mert megutálja a számvitelt és inkább szakot vált. Szerintem egy átlagos képességű hallgató simán el tudja végezni, nekem is gond nélkül sikerült, pedig nem tartom magas kivételesen tehetségesnek. 405 ponttal szerintem bekerülsz önköltségesre, ritka a 25 pontos ugrálás psz-n.
2018. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Évről évre mennek le a ponthatárok, tavaly Corvinuson is már 400 alatt volt az önköltséges határa, meglepődnék ha 405 ponttal nem vennének fel önköltségesen pénzügy-számvitelre, bármelyik egyetemre is tervezel menni.
2018. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :))
2018. febr. 20. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!