Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Menjek jogra vagy nem nekem való?

Menjek jogra vagy nem nekem való?

Figyelt kérdés

Eleg fotografikus memoriam van, parszor eleg atolvasnom az anyagot, hogy fejbol felmondjam min 3/4-et.

Irodalom, nyelvtanbol 5-os vagyok, csak a tortenelemmel vagyok bajban. A tanarunk eleg “erdekes”, ritka nala az otos tanulo. En 4,5-el negyes lettem ugy, hogy apait anyait beleadtam. :/ tori fakton nem kapunk jegyet, de ott is igyekszem.

Magyarbol es toribol emeltezni szeretnek, de az utobbi tantargytol elegge felek. Megprobaljam szerintetek vagy inkabb ne? Szerintem nem rossz memoriam van, magyartanar es csaladom is megjegyezte. Szorol-szora fel tudom mondani az anyagot, es ertem is mirol beszelek. DE a toritol nagyon felek:((

Bocsi, hogy ekezetek nelkul irtam, telefonom nincs es gepkozelben sem vagyok.


2018. febr. 14. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
menjél :-)
2018. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért ezzel a " fotografikus"memória és ehhez hasonló dolgokkal vigyázz :D gimibe én is mindent elsőre megtanultam, volt hogy óra elött keszültem a felelésre és mindig 4-5 ös voltam. Na aztán jott az egyetem ,ugyan ekkora arccal álltam oda..mondanom se kell :D akkora egy vizsga anyag,hogy egyszeri elolvasásra örülök ,ha kapok egy képet a témárol:D Megkell ezt tanulni, de szerintem ,ha az első vizsgaidőszakot az ember túléli, tudni fogja mi legyen :D Amúgy a jog sokkal inkább töris , azthiszem azt is kell vinni(én abból emelteztem anno) magyarvól semmi sincs benne :D csak a magyartöri:)
2018. jún. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!