Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár szakosok! Elengedhetetle...

Tanár szakosok! Elengedhetetlen a két oldal a motivációs levélhez?

Figyelt kérdés
Sajnos csak másfél oldalt sikerült összehoznom, holott azt írták legalább két oldal kötelező (ELTE). De egyszerűen nem tudok már mit kitalálni, hogy ne legyen rizsa az egész. Aki felvételiznek/felvételiztek légyszi írják meg, nekik mennyi lett és hogy ez jelenthet-e valamilyen problémát az alkalmasságin.

2018. febr. 14. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Na és akkor mi van ha lesz benne rizsa is?

Nehogy már egy jövőbeli tanáron kifogjon 2 oldal.. ugyan már..

2018. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kiszenvedtem a 2 oldalt, de nem hiszem, hogy emiatt baj lenne. Írj bele olyanokat, hogy milyen órákat tartanál vagy ilyesmi. Amúgy az egész alkalmassági egy kamu dolog. Szinte mindenkit átengednek és a motivációs levelet is épp csak átfutják. Legalábbis nálam tavaly így volt az ELTE-nél voltam én is :)
2018. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül meglett a két oldal. :)
2018. febr. 15. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell izgulnod szerintem emiatt, örülni fognak, hogy érdeklődsz a tanári pálya iránt, minden jelentkezőt meg kell becsülniük.

Amúgy elég sokat elárul ennek a motivációs levélnek a formai fontosságáról az, hogy két oldalt kérnek, miközben köztudott szabály, egy motivációs levél nem haladhatja meg az A/4-es terjedelmet, tehát szerintem nem lesz gond vele. :)

2018. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, annyira örülnek minden jelentkezőnek, főleg aki valóban oda akar menni és nem csak 6. helyen bejelöli, hogy ha más nem jön össze jó lesz ez is. Aranyosak és nem érdekli őket mennyit írtál, egyik ismerősöm is cska 1,5-öt írt mégis odavoltak érte. Sok sikert az alkalmasságira :)
2018. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ^^
2018. febr. 17. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!