Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezér kirúghatnak a suliból? ,...

Ezér kirúghatnak a suliból? , többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval egyik orán 3 ember kiment a wc-be egy 0,5l palackal amiben volt kb 1,5 - 2 kávéskanályi benzin. A palac tetején egy kis lyuk, összeráztuk a palackot tetejét lefogva majd a lyukhoz egy égő önygujtót emeltünk, szép szoldian elkezdett égni kb 4 cm lángja volt, majd mikor a társam megnyomta a palackot akkor egy kb 27 cm hosszú lángcsóva jött létre, ezt meglátta egy tanár, és bevitt minket, a terembe ott a szaktanárnak elmondta, majd minket meg az egész osztály leszúrta, az osztály többi részét nem csak miattunk. Azt mondta h viselkedünk és nem hall panaszt akkor nem ez titok marad, de ha egy szó is akkor...... Kövi nap az osztályfőnök is leszúrt minket , és aztmondta h következményei lesznek.. Azon golndolkozunk hogy elvállaljuk, és elmondjuk az igazgatónak 6 avagy 8 szemközt,ő hálaistennek, kedves, renélem megértő is, elmondjuk e vagy ne? Kirughatnak e emiatt vagy nem?
2018. febr. 15. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Az igazgató remélem megérti, hogy nem voltunk tisztába , a következményekkel, és h többet természetesen nem kisérletezünk. Kérlek ne anyázós (de hülyék vagytok, válaljátok a következményeket barmok) kommenntet irjatok
2018. febr. 15. 15:14
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha a benzint meggyújtod, ég. Ezt még a 4 éves fiam is tudja. Amit tettetek, ahhoz idő kellett es felkészülés. Előre eltervezett dolog volt. Én kivágnálak, kérdés nélkül. N33
2018. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal kevesebbért is kirághatnak (egy megközelítőleg normális) suliból. Hogy mást ne mondjak, iszonyú veszélyes! De különben is: mindezt óra alatt??? Csoportosan járkáltok ki az óráról? Akkor minek nektek a suli? Melegedni otthon is lehet!
2018. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehetséges hogy kirugnak.nállunk is volt hasonló helyzet a suliban.És ott kirugásisvolt vagy lehet átt kell másik suliba menned szoval sztem sok jora ne számits.Mondjuk en azt nem értem hogy egy iskolába minek kell ilyet csinálni tanulni jársz oda hogy legyen belőled valaki meg hogy szakmát szerezz nem értem az ilyen embert utánna meg sír ha ki csapják a suliból
2018. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!