Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosi alkalmassági...

Állatorvosi alkalmassági miből áll?

Figyelt kérdés
Mik azok a részek, amiken könnyen meg lehet bukni?

2018. febr. 16. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Az orvosira gondolsz?

Vinnem kellett negatív tüdőszűrő papírt, megmérték a vérnyomásom, kikérdezték a kórtörténetem (van-e krónikus betegségem, szedek-e gyógyszert, volt-e műtétem stb.), alá kellett írnom, hogy nem titkoltam el semmit és kb. ennyi.

Ha valamilyen problémád van, amivel szakorvoshoz jársz, akkor érdemes szakorvosi állásfoglalást vinni arról, hogy a betegséged nem fog akadályozni a munkádban, és azt 99%, hogy el fogják fogadni.)

2018. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1. Ha bipoláris zavarom van, s antidepresszánst és nyugtatót szedek, az lehet kizáró ok állatorvosin?


Illetve, ha esetleg a későbbiekben paranoid skizofréniát diagnosztizálnak?

(ÁOK-on nem kizáró ok, ezt tudom)

2018. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem igazán lehet. Van szemvizsgálat, tüdőszűrős papír, és egyéb alap vizsgálatok. Én még nem hallottam olyanról, akit "nem megfelelt"-re értékeltek volna.
2018. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Monjuk ha allergiás vagy a szőrös állatokra azt nem biztos, hogy bevallanám ha mindenképp oda akarsz járni
2018. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!