Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE, Közigazgatás szervezőire...

NKE, Közigazgatás szervezőire jelentkezett még valaki? Oda adtam be a jelentkezésem, ha van valaki írjon.

Figyelt kérdés
Közigazgatás szervező , NKE, Nemzeti közszolgálati egyetem , állam tudomány kar

2018. febr. 17. 16:33
 1/8 anonim válasza:
Szia! Én is jelentkeztem, arra a szakra is az egyetemen, de nagyon örülnék ha bekerülhetnék..
2018. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál :)

Fiú vagy lány vagy? Tudsz privibe facet küldeni? Be jelöllek, azért csak jobb úgy lenni,hogy ismerünk is már valakit :D

2018. ápr. 2. 00:37
 3/8 anonim válasza:
Lány, és Írtam😊
2018. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Írtam😀😊
2018. ápr. 5. 07:09
 5/8 anonim válasza:
Szia, én azt jelöltem meg második helyen.
2018. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is oda jelentkeztem. Nagyon szerettwm volna menni, azonban most olvastam róla egy csomó rossz véleményt és elbizonytalanodtam :/
2018. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó: én pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok..
2018. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is le mondtam róla. Mert ha már van annyi pontod, mindenki azt mondta hogy menjek inkább másra. Ott végzettek kb fele akivel beszéltem egyszerű ügyfélszolgálatos.mindenről tájékoztattak. Ahhoz nem kell pedig reggeltől estig szarakodni az egyetemen több évig, főleg hogy az NKE -rol van szó, a legszopatosabb hely.
2018. jún. 23. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!