Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gundel esti cukrász képzés?...

Gundel esti cukrász képzés? Felvesznek?

Figyelt kérdés

Tavalyi tanévben tehát 2016-ban jártam oda 1 hónapot, de kiírtak mert nem jártam be (cukrászat érdekelt de csak szakacson volt hely és oda raktak be). Így felvesznek, hogy egyszer már jártam oda és kiírtak?

Illetve olvastam itt, hogy fizetős, mikor én jártam nem kellett fizetni, vagy esti mindig kell?

Illetve, hogy van a gyakorlati hely? Mennyit kell menni? Kapok érte pénzt?



#OKJ #Gundel #Budapest cukrász
2018. febr. 17. 21:50
 1/1 anonim válasza:
Èn is szeptemberbe mszeretnèk menni cukrász szakmára a Gundelba.Szerintem ha rendesen be fogsz járni az órákra akkor nem lesz gond....Szerintem bem fizetős,nemtudok róla hogy az lenne,gyakorlati helyet segìtenek keresni :)
2018. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!