Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik, hogy valaki állatorvo...

Létezik, hogy valaki állatorvosi diplomával nem talál munkát?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
A.végzettségéhez méltót lehet, hogy nem talál. Vagy olyat amiből meg.is.tudna élni egy albérletben. Egy ismerősöm vidékre költözött mert csak ott talált. Engem is meglepett.
2018. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Még annyi, hogy több éves gyakorlattal már könnyebb. Pályakezdőként nagyon nehéz....de ez minden szakmára.igaz
2018. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen területen szeretnél elhelyezkedni. Ha nagyon ragaszkodsz pl a szarvasmarhákhoz és a környékeden pont van már praktizáló nagyállatos orvos akkor lehet, hogy csak meszebb találsz munkát (bár elég nagy hiány van belőlük, csak példaként írtam). De ha pl egy laborban vagy irodában is el tudod képzelni magad akkor konkrétan bármikor lesz munkád.
2018. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En, palyakezdo allatorvoskent azt tapasztalom, hogy a Kisállatos szférában nagyon nagy hiány van, gyakorlatilag tárt karokkal fogadnanak kapasbol 3 helyre. Persze ez nem mindenhol van így, ez Pest és kisállat. Úgy tudom, lovaskent nehezebb az ember dolga, haszonallatosok általában találnak munkát, és a laborosok-elelmiszerhigienia-hatosagi körökben mozgó allatorvosjelolteknek sincs oka panaszra.
2018. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!