Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz egy tanárképzés?

Nehéz egy tanárképzés?

Figyelt kérdés

Tanárira jelentkeztem és idén megyek.

Történelem-könyvtár szakra. Csak nagyon félek amiatt a 12 félév miatt. Nagyon soknak tűnik, és több aggályom is van, pl a korom (22), meg nem is biztos, hogy lesz pénzem albérletre. Szóval félek. Főleg, hogy tudom- e teljesíteni a tanulás részét.



2018. febr. 21. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv!

Tapasztalatom szerint elég nehéz,mivel elég sok és elég nehéz tárgy van mindkét szakból,alig van az embernek ideje,ennek ellenére teljesíthetőek a követelmények. Mondjuk a könyvtár az egy elég nudli szak - már bocsi. Meg ugye ott vannak még a pedpszi tárgyak,amik sokszor teljesen értelmetlenek,csak időpocsékolásnak jók. A korod maximum a képzés hossza miatt baj. (SZTE-s tapasztalatom van)

2018. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de nem kell f.sni !Csináld lelkiismeretesen , ozt kész. Ha ez a hivatásod, és ez a sorsutad, akkor mindenképpen menni fog, ha pedig mégsem az , akkor sincs baj, csak azt mihamarabb jó fölismerni. De ha ez hajt téged belül, akkor csak mennie kell! Amúgy valaki asszem úgy csinálta, hogy kiment a kollégiumhoz külföldre dolgozni pénzt gyűjteni talán szállodába; és akkor lehetséges, hogy passziváltatott is közben azt nem tudom. Szerintem hitelt nem vett fel; hanem időnként kiment ilyen ágyneműcserélő-takarítónak.
2018. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!