Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Xantus János Gimnázium?

Milyen a Xantus János Gimnázium?

Figyelt kérdés
Pontosabban miért jó ide járni,milyenek a tanárok,a diákok között milyen a légkör.
2018. febr. 22. 18:33
 1/2 anonim válasza:
100%

Hu, na szóval. A két tesóm odajár (vagyis egyik már leérettségizett) és én is azt írtam be elsőnek, meg már voltam is ott nem egyszer, szóval van pár infóm. Sokan írták már, hogy különleges a légköre. Ez teljesen igaz. Az idősebbik tesómnak van egy felsőfokú angolja és mivel lusta volt, középiskola után fogja lerakni nemsokára a közép oroszt (ami azért nem olyan rossz). Ez a suli is olyan, mint a többi. Nincs rá garancia, hogy jó tanáraid vagy jó osztályod lesz, Döntően a nyelveket tanítják jól, 0. évvégén (nyekesnél) lerakják a középfokút...ez az iskola azoknak jó, akik nem lógni akarnak, cigizni a mosdóban vagy füvezni, hanem annak, aki akar valamit csinálni az életében. Ha elvégzed a Xántust és tanulsz közben, utána konkrétan bárhol bármi lehetsz. A reál tantárgyakból a matek nem annyira jó, inkább a fizika, de nem katasztrófa. A büfés nagyon jófej, meg úgy általában ha nem úgy viselkedsz, mint egy elsős, könnyen beilleszkedhetsz. Láttam, hogy a társaságot nagyon kritizálják...hát...ez hülyeség. Vannak tehetősebb családból származó lányok/fiúk, de nem vágnak fel. Származást tekintve, a tesóm (aki most is odajár) osztályába 5nem teljesen magyar jár. (Félig spanyol, félig görög, stb.) és nem piszkálják őket. Ha valaki szegény, azt gondolja mindenki, hohy és? Attól még ember. És ugyanúgy bánnak vele, mint egy "gazdag gyerekkel", ezt onnan tudom, hogy ilyen már előfordult.

Szóval én ajánlom.:D

2018. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ez az iskola azoknak jó, akik nem lógni akarnak, cigizni a mosdóban vagy füvezni, hanem annak, aki akar valamit csinálni az életében"


Hát ... Már kb 4-5x kaptam rajtam más diákokat a WCben cigizés közben, plusz a tornaterem melleti WCben mindig cigi szag van.


A legtöbb ember keményen iszik vagy füvezik.


Ezek szerint nem hallottál a tavaly kidobott azt hiszem kokai dealer 0.osról :D Plusz elvileg van pár fű dealer, akiknek hallottam a létezésükről és szintén tavaly volt egy nagy botrány, hogy osztálykiránduláson mindenki hányásig részegedett valamelyik évfolyamban ... 1-2 ember el is tanácsoltak.


Viszonylag jó az érettségi átlag, de rengeteg rosszabbnál rosszabb tanuló van. Olyanról is hallotam, aki 2x bukott meg egymás után...

2018. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!