Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrbe vagy Szegedbe menjek...

Győrbe vagy Szegedbe menjek egyetemre?

Figyelt kérdés

A mérnökinformatikus szakról lenne szó.Melyik városba minőségibb az oktatás ?


Igazából valamilyen szinten Szeged felé húz a szívem,mivel nevesebb egyetem és a város is szebb,de Győrben meg több cég van..:/



2018. febr. 23. 18:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A szüleim nem fizetik az egyetemet ,mivel egyrészt államira megyek ,másrészt pedig az egyéb költségeket én állom.(tavaly kihagytam egy évet és elmentem dolgozni)


Utolsó,nem fogok külföldre menni dolgozni.

2018. febr. 23. 20:47
 12/12 anonim ***** válasza:
13%
Oké,jól tetted amit tettél.Előítéletes voltam veled,mert sokan itt kértek segítséget a dimploma megszerzéséhez is,aztán irány külföld. Teljesen más téma: Én most kilépek,és kérem a regisztrációm törlését,tényleg beleuntam a gyakorira.Sok Sikert az egyetemhez egy halappal. Üdv: Szegedi Tibor
2018. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!