Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki kitanulta a...

Van itt olyan aki kitanulta a számítógép szerelő és karbantartó szakmát? Mire vitted vele sikerült elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy átlagosan jó felhasználó szerintem meg is tudja csinálni a gépét. Ráadásul 5 évente átlagosan mindenki cseréli is a meglevőt. Erre nem alapoznék karriert, az tuti.
2018. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Manapság ehhez kicsit több kell..

Bár el lehet helyezkedni laptop szervizes/értékesítőként ha ügyes vagy esetleg rendszergazdaként de karrier szempontból szerintem inkább orientálódj a programozás felé.

2018. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PioDVD ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy haszontalan. Pl. a nyugdíjasok (de nem csak ők, én is több szomszédét kezelgetem) nehezen cserélnek gépet, sokszor inkább javíttatják, jó esetben bővítik (memóriát). Olyanok is, akiknek amúgy lenne rá pénzük, csak nem úgy szocializálódtak.


Inkább úgy mondanám, hogy ha valaki autodidakta módon kiművelte magát, az ilyen suliban sokat nem tanulhat. Sőt, lehet elavultabb az ottani infó. Ha 0 tudással indul, akkor természetesen tanul, mégsem kérheti meg az ismerőseit, ugyan hadd szedje már szét a gépüket, mert gyakorolni akar, nem ért hozzá. :)

2018. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne eléggé...
2018. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Én mielott közgazdász lettem , SAJNOS erre a szakra keveredtem még régen a középiskolában. Nos , én fiatalon nagyon szerettem a gépeket szerelgetni ezért választottam ezt. Borzalmas döntés volt , utáltam , unalmas volt , ha valami elromlik, ma már az ember pláne a fiatalabb generáció vásárol helyette valami mást. Ez a tendencia azonban nem csak itt figyelhető meg , pl régen ha elszakadt egy cipő megcsináltatták egy cipésszel . Nem voltak olyan garanciális lehetőségek mint ma . Én sem alapoznék erre a szakmára. Kedves kérdező nem tudom , hogy mennyi idős vagy , de ha most mész majd középiskolába én nem javaslom ezeket a szakmàkat , ám csábító az ösztöndíj meg szakmai gyakorlatnak a lehetősége . Inkább menj egy szakközépbe és gondolkodj azon , hogy a jovoben mihez volna kedved. A szakiskolákban nem feltétlen vannak túl jó közösségek , rossz irányba is szocializálodhat az ember (TISZTELET A KIVETELNEK) . Nyilván ezt úgy írom , hogy én valóban szakiskolába jártam pár évet és semmi pénzért nem csinálnám újra!!!! Amennyiben felnött vagy ; azért estin már normálisabb a helyzet , szerintem ott már tényleg azért vannak az emberek mert szeretnék magukat tovább/ új irányba képezni .
2022. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!