Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lesz a Babits Mihály...

Milyen lesz a Babits Mihály Gimnáziumban (Újpest) az angol szóbeli?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok...

2018. febr. 27. 17:02
 1/2 anonim válasza:
Szia én hétfőn voltam az iskolában szóbelizni. Mikor behívnak majd elkérik a diákod és az ellenőrzöd. Kapsz majd egy borítékot abban lesz egy szám és az alapján kapsz egy képet és kérdéseket a képről nekem megkellet nevezni a közlekedési eszközöket (neked valószínűleg más lesz) és utána kérdeztek tőlem alap kérdéseket hogy hol dolgozik apám, anyám stb... És utána magyarul kérdeztek olyat hogy honnan hallottam az iskoláról meg hogy vidékről hogy tudok beutazni. Nem kell izgulni :) kb olyan 20 perc lesz az egész. Sok sikert :)
2018. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából eléggé izgulok, de ez a válasz most nagyon jól jött.
2018. febr. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!