Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek milyen volt a szóbeli...

Kinek milyen volt a szóbeli felvételi?

Figyelt kérdés

A szóbeli felvételik érdekelnének az alábbi iskolákban:

Kölcsey Ferenc gimnázium (Budapest, angol szóbeli)

Karinthy Frigyes gimnázium (Budapest, magyar szóbeli)

Károlyi Mihály kéttannyelvű gimnázium (Budapest, magyar szóbeli)



2018. febr. 27. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia bocsi,hogy nem a kerdesre valaszolok,de engem is a Karinthy erdekel.Te mikor mesz?😁
2018. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Kölcseybe mikor mentek?
2018. febr. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valaki volt már?
2018. febr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Alma 5000 válasza:
Tegnap voltam a karinthyn a matek nehéz volt a magyar könnyű de lehet csak nehezet húztam matekból de ott ahogy láttam eléggé lepontoztak
2018. febr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én a Karinthyban voltam ma, matekból volt 1 kifejtős feladat és még igaz, hamisos. Magyarból verselemzés és egy témáról kellett beszélni. Szerintem nem volt nehéz, simán meg lehetett oldani. Sok szerencsét annak aki még megy 🤗
2018. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam, nagyon szimpatikusak a tanárok, kedvesek segítőkészek.
2018. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. Válaszoló vagyok, 47 pontos lett összesen, 24 a magyar, 23 a matek😀
2018. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló! Ügyes vagy! Te hány pontos írásbelit írtál?
2018. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én azóta voltam a Károlyiban és a KArinthyban. A Károlyiban nagyon kedvesek voltak és szerintem viszonylag egyszerűek voltak a feladatok, ha tudod órán a dolgokat akkor ezek is fognak menni. A Karinthyban is kedvesek voltak. A magyar nagyon jól ment és itt is kedves volt mindenki, viszont a matek szerintem nagyon nehéz volt egy 20 perces felkészülési időhöz szerintem pedig én nem vagyok túl lassú, de ha valamit nem tudtál megoldani akkor szóban megoldottátok és rávezetett a tanár. :) Kölcseyről még nem tudok semmit, de majd mindenképpen írok.
2018. márc. 3. 20:46
 10/13 anonim ***** válasza:
a Kölcseyben nagyon könnyű volt,egyszerre egy ember volt bent és feltettek néhány könnyű kérdést,utána húzni kellett egy képet és arról beszélni.A magyar szintén könnyű volt,egy szöveggel kapcsolatos témáról kellett beszélni.
2018. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!