Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik akkor, ha felvette...

Mi történik akkor, ha felvettem két olyan órát, amire nincs is szükség (feleslegesen vettem fel) és nem teljesítem őket?

Figyelt kérdés
nem megyek el vizsgázni az kollokviumosból,a gyakorlatira pedig nem járok be.Van ennek valamilyen következménye?

2018. febr. 28. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor egyszerűen csak letiltanak.
2018. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Benne lesz a leckekonyvben, hogy nem teljesitve es ennyi
2018. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
letiltanak?
2018. febr. 28. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kollokviumosnál, ha nincs az aláírásnak feltétele, akkor "semmi" következmény(egy tantárgy max 5 alkalommal vehető fel), ha van az aláírásnak feltétele, pl katalógus, vagy zh, és azt nem teljesíted, akkor egy aláírás megtagadva, és ennyi. A gyakorlatinál, ha évközi számonkéréses, akkor az aláírás megtagadva mellé egy vizsga 1-es a félév végén.(max 5-6db 1-es lehet egy tantárgyból)

Ennél részletesebben a TVSZ-ben van leírva.

2018. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabvál? Nálunk 8 nem teljesített tárgyad lehet egyszerre. Utána kirúgnak. De én pl utolsó évben akartam ösztöndíjat, ezért felvettem 2 szabvált (6 kr), aztán a szakdoga meg a záróvizsga miatt elengedtem őket és semmi nem lett belőle. Az összesített átlagba beszámít viszont.
2018. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!