Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beteg vagyok és nem tanultam...

Beteg vagyok és nem tanultam semmit, ti bemennétek így angol órára egyetemre?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyon beteg lennék nem mennék. Ha csak egy enyhébb vmi mondjuk nátha mennék és óra előtt szólnék a tanárnak, hogy bocsánat nem tudtam készülni, mert nem éreztem jól magam. Legalábbis nálunk ez szokott lenni, ha valaki nem akar kihagyni egy fontos órát, a legtöbb tanár akkor békén hagyja aki szólt neki előre. De ha nem fontos vagy nagyon beteg vagy inkább ne menj.
2018. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Tényleg semmit nem tudtam készülni, hulla vagyok. Mondjuk szerintem jobban járok, ha nem megyek be. Én biztos nem könyörgök ott neki.

Csak mondjuk akkor elmegy az összes hiányzásom is erre a félévre

2018. márc. 2. 03:18
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha előadás, és nem kötelező járni, akkor nem.
2018. márc. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyakorlat
2018. márc. 2. 03:40
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem teljesen érthető a logikád.

Magyarul nem lesz semmilyen számonkérés csak egy sima gyakorlat, amire nem tanultál semmit?


Na és akkor mi van?


Bemész, ha kérdez akkor max nem tudod, eljátsza 2-3 alkalommal, vége is az órának.


Minek ezt bonyolítani?

2018. márc. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem kohagyom
2018. márc. 2. 06:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Feladott egy témakört megtanulásra, én meg fáradt voltam hozzá. Plusz a házi, ami félig kész.
2018. márc. 2. 06:30
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Az írásod alapján meg sem probaltad a fáradtságot venni, lusta vagy...
2018. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Most már gondolom, mindegy.

Fertőző betegen vagy komolyabb betegségből még lábadozóan nem mentem volna be. Ha csak beteg VOLTAM, akkor elmentem volna készületlenül is (hacsak nincs beugró)

Ősszel voltam így, kérvényeztem, hogy más csoport gyakorlatára bemenve pótolhassak.

2018. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell könyörögni semmit, szimplán megmondod hogy mi a helyzet és békén hagynak órán. De tényleg tök felesleges volt ez a kérdés mikor latszik hogy eszedbe se volt bemenni.
2018. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!