Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KISKÉPZŐSÖK szerintetek...

KISKÉPZŐSÖK szerintetek bejutok animáció szakra?

Figyelt kérdés

Az iskolában tartott felvételin szerintem nagyon jól teljesítettem, talán a kreatív feladat nem lett az igazi. Színötös tanuló vagyok, megvan a középfokú szóbelim angolból, májusban megyek az írásbelire. A grafika és mozgóké-animáció szakos tanárok hívtak be holnapra elbeszélgetésre, elsőként animációra jeletkeztem. Szerintetek van esély? Szerintem jól rajzolok.

Az lenne még a kérdésem, hogy ha nem jártam előkészítőre, mert nem tudtunk Pestre utazni, akkor az nagy hátrány?

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. márc. 2. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha behivtak szóbelire akkor már elég nagy esélyed van bekerülni. Az "előéleted" lényegtelen. Őket a kreativitásod és a szakmához való hozzaallasod érdekli.

Azt tudni kell hogy a grafika osztály 30 fős, ebből max 12 animációs. Nincs több gép odafenn a szakon.

2018. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2018. márc. 7. 15:24
 3/14 anonim válasza:
behívtak? O.o
2018. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen behívtak :3
2018. márc. 8. 15:06
 5/14 anonim válasza:
ÓÓ GRATU :D
2018. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
jaaj most olvasom, hogy írtad a szövegedben, hogy behívtak szóbelizni ...XDDDDDDDDDD
2018. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sikerült? Mindenki meglepődött, hogy most csak 8-at vettek fel... úgy tűnik nem volt több arra alkalmas, mert a pótlistás is nagyon kevés.
2018. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen végül sikerült bejutnooom!!!!
2018. márc. 9. 19:02
 9/14 anonim válasza:
JUUUUUJ GRATUUU :D
2018. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kösziiiiiiiii:3
2018. márc. 9. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!