Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Három budapesti gimit szeretné...

Három budapesti gimit szeretnék összehasonlítani a sorrend megalkotása miatt. Nem tudom hol tudok hozzá segítséget találni? Pl. Hányadikok a gimik rangsorában. Ez a 3 gimi: Zrínyi, Corvin, Weöres. Ha valaki tud segítsen kérem.

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A Corvint nem ajánlom, ha jobb helyre is be tudsz jutni. A másik kettőt nem ismerem.
2018. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. Azt tudom h egyik sem egy hűde iskola de mégis melyik lenne a legjobb ezek közül?
2018. márc. 4. 10:05
 3/8 anonim válasza:
Corvin-Zrínyi-Weöres
2018. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi. A Weöres a leggyengébb ezek szerint? Pedig ott nagyon szimpik voltak a szóbelin. Milyen suli lehet vajon?
2018. márc. 5. 07:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Corvin nagyságrendekkel jobb a másik kettőnél az érettségi eredményeket nézve. A Zrinyi és a Weöres között pár helynyi különbség van, ami annyira minimális, hogy kár figyelembe venni. Szóval ha a Weöres tetszett jobban írd azt a Corvin után nyugodtan.
2018. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Táncsics Gimit miért nem irtad be? Az valahol a Corvin és a Weöres/Zrínyi között van.
2018. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerösünk járt a Weöresbe, szerették. Főiskolára jár, bár az érettségije nem lett kiemelkedő, inkább 4-es, nyilván nem az orvosira készülnek legtöbben azért onnan. Nyelvvizsgája viszont nem lett meg, de jó közösség volt.

Zrínyi tanulmányilag kb ugyanez. Közösségre viszont rosszabbakat hallani róla.

2018. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) A Táncsicst nem írtam be, valahogy az nem is jött szóba nálunk :)
2018. márc. 6. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!