Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a Karinthy Frigyes...

Akik a Karinthy Frigyes Gimnáziumba jelentkeznek, nektek összesen hány pontotok van (hozott pont, írásbeli, szóbeli)?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le légyszi, hogy melyik tagozatra jelentkeztek. 😀

2018. márc. 4. 11:18
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz meg a pontod, mindenképpen fellebbez, akár ha öt pontod is hiányzik! Az egyik tanulót az évfolyamunkból 105 ponttal behívták szóbelire, mert fellebbeztek, pedig nem is ott írta meg a központit. Mindenfélére hivatkoztak. Többek között, hogy mindig kitűnő volt. Ne hagyd magad!
2018. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Ja. Az 5-ös és 10-es válaszolónak írtam és akik esetleg pár pont híján nem kerülnének be. :)
2018. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
És mit ér vele? Max szóbelivel lesz 155 pontja ami épp nem elég semmire.
2018. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Tavaly 161 volt a ponthatár, nem lesz 6 ponttal alacsonyabb ebben az évben
2018. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Egyébként ( előző vagyok) nekem 161 pontom van ez pont annyi amennyi tavaly a határ volt szóval nagyon izgulok. Már nagyon várom a szerdát, akkor lesz kinnt az ideiglenes.:)
2018. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Én is várom már az ideiglenest és nagyon izgulok.😀😉
2018. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Én is izgulok!
2018. márc. 12. 20:44
 28/52 anonim ***** válasza:
Remélem nem az lesz a Karinthyban, mint a Károlyiban, hogy 6 ponttal több pontom lett, mint tavaly az utolsónak,akit felvettek, mégis közel 20 hellyel lejjebb kerültem a listájukon.Tehát kedves diáktársaim jó nagy pofáraesés ért, miután biztosra vettem, hogy a Károlyiba bejutok. Szerencsére nem az első áhított gimik közé írtam be amúgy se. De ezek után félek "mit dob ki a gép" a elsőnek beírt giminél.
2018. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, neked hány pontod van? Egyébként én is remélem, hogy nem lesz az, ami a Károlyiban. ( nem jelentkeztem oda csak ismerősömtől tudom az infót) 😀
2018. márc. 13. 18:58
 30/52 anonim ***** válasza:
Én nem írtam be a Karinthyt végül. Xantust írtam be elsőnek.Csak az együttérzés miatt írtam, mert pofára estem a Károlyival.Talán bent leszek a Xantusban, mert hússzal feljebb vagyok az ideiglenesen mint a tavalyi utolsó és több a pontszámom is, mint a tavalyi utolsó bejutónak. De azért még semmi nem biztos...
2018. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!