Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csik Ferenc Gimnázium! Milyen...

Csik Ferenc Gimnázium! Milyen a szóbeli?

Figyelt kérdés

Média szóbeli

minden részletre kíváncsi vagyok, hétfőn megyek



2018. márc. 4. 12:49
 1/1 anonim válasza:

Tudom hogy màr Gimmnàziumban vagy,de ha valaki ràkeresne ezzel kapcsolatban akkor "tudja".Olyanokat kèrdeztek,hogy

-mit vàrsz el a mèdiatól?

-mièrt a mèdia?

-mondj 5 dolgot ami jó az àltalànos iskolàdban

-mi az amit/akit vàltoztatnàl a sulidban?

-mit vàrsz el ettől (Csík)sulitól?

-Ki volt az a szemèly akitől a sulid kapta a nevèt?

Kb,ennyi.Ezutàn elkèrik(most legalàbbis így volt)a magyar és matek füzeteket ès az ellenőrződer,vagy annak màsolatàt.3 nyomtatott fotót kell bemutatni,de èn többet vittem ès megdicsèrtek.El kellett mondanom,hogy a fotó milyen szituàcióban jött lètre,miért fotóztam le és mivel fotóztam.Volt hogy mèg hangfelvètelt lehetett bevinni pendrive-on de azt tőlem nem kèrtèk DE azért csinàld meg tisztessègesen.En táncoltam benne :).Lehetett énekelni, verset mondani és ennyi.En tanultam mèdiàt az általános suliban egy évet de nem kérdezték semmi speckó szakszavak jelentését,színészek/rendezők nevetit mert ha felvesznek csak akkor fogod tanulni őket.Remèlem tudtam segíteni ;)

2019. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!