Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 11. es tanuló vagyok. Turizmus...

11. es tanuló vagyok. Turizmus szakon szeretnék továbbtanulni. Ahhoz, hogy felvegyenek kell 2 idegennyelvű B2 nyelvvizsga/érettségi, vagy ahhoz, hogy diplomát kapjak?

Figyelt kérdés
Meg lehet csinálni ott az egyetemen is a nyelvvizsgát, vagy ez már kell ahhoz, hogy bekerüljek?

2018. márc. 6. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A BGE-n a diplomához kell két szakmai nyelvvizsga, vagy az egyik kiváltható egy sima felsőfokúval.
2018. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem van egy angol, B2es szintű nyelvvizsgám. Kell még franciából érettségiznem (azt tanulom még), hogy felvegyenek, vagy abbol a nyelvvizsgát megcsinálhatom az egyetemen is??
2018. márc. 7. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell franciából érettségizned és a nyelvvizsga sem követelmény a felvételihez, de persze pluszpontnak jó lesz. A francia szakmai nyelvvizsgát meg tudod majd csinálni az egyetemen, de ahogy írtam kettő szakmai kell a diplomához, úgyhogy még angolból is kell majd tenned egy szakmait.
2018. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített!:) Angolból tavasszal legyek felsőfokúra:)
2018. márc. 8. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!