Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Medgyessy Ferenc...

A debreceni Medgyessy Ferenc Gimnázium általános tagozatára is szülséges az egészségügyi alkalmassági?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Medgyessy gimibe jelentkeztem Debrecenbe, általános szakra. A felvételi tájékoztatóban nem volt szó arról, hogy a márciusi egészségügyi alkalmassági vizsgára is szükség van a felvételihez. Ugyanakkor a suli oldalán most azt olvastam, hogy ez minden szakra vonatkozik....most akkor az általános szakra jelentkezőknek is részt kell ezen venni? Ha igen, a felvételi részét képezi? Úgy értem ha nem tudok elmenni, akkor kizárhatnak a rangsorból? Sajnos messze lakom Debrecentől és autónk sincs, nehéz lenne az eljutás, persze mindenképp megoldanánk ha tényleg szükség van erre. De ha utólag is megoldható vagy elfogadnak más orvosi papírt is, annak örülnék. De temélem ált.szakra ez nem vonatkozik 😊 Köszönöm a válaszokat!

2018. márc. 6. 19:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem mert enis arra jelentkeztem de nem mentem es igy is felvettek😂
2018. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 Igen, már fent van az ideiglenes rangsor, szóval gondoltam hogy most már nem kell 😊 De nagyon szépen köszönöm 😊 Bár nem tudom hányan jelölték meg első helyre és hogy sikerült az idei felvételi, de sajna több, mint 300.vagyok a listán 😞😞 Egyik évben láttam, hogy még felvették a 300.jelentkezőt, most nem tudom mennyi esély van rá, hogy 300 alá mennek a rangsorban...gondolom nem aok
2018. márc. 14. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra a szakra nem vonatkozhat -
2018. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Végül felvettek?
2022. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!