Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Muszáj rajta lenni az általáno...

Muszáj rajta lenni az általános iskolai tablón?

Figyelt kérdés
Az osztályba ahova járok teljesen ki vagyok közösítve. Szinte mindenki utál a külsőm miatt. Megdobálnak, megrugdosnak,beszólogatnak... Az osztálykirándulásra sem megyek ez miatt. A tablóképek fotózása 2 nap múlva (pénteken) lesz. Van valami lehetőség arra hogy én ne kerüljek rá?

2018. márc. 7. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Hidd el később bánni fogod. Ne így akarj bosszút állni.
2018. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Van. Nálunk is volt olyan, aki azt hazudta, hogy nem tud eljönni a fotózásra, aztán mondták, hogy beszéljen a fotóssal, ajánlottak neki új időpontot is, de ő megint kitalált minden hülyeséget, hogy ezért nem jó, meg azért nem jó és egyértelművé is vált (valakiknek ő is megmondta), hogy nem akar rajta lenni. Mondtuk, hogy jó, az ő döntése. Úgyhogy a te döntésed, de ha kíváncsi vagy a véleményemre, akkor szerintem ez egy iszonyatosan gáz dolog...Sokkal gázabb utána magyarázkodni, hogy miért nem vagy rajta, mindenki téged csesztet vele, hogy "még így is bontod a közösséget", "mit különcködsz", "ne csodálkozz, hogy ki voltál közösítve" stb...Az egy tabló, azt jelzi, hogy ettől, ettig ebbe az iskolába és osztályba jártál és nem az "öri barik gyülekezetének" az emlékplakettje...Értem, hogy nem voltatok jóban, nem kedveltek, kiközösítettek, de szerintem emiatt túlzás nem vállalni, hogy rajta leszel a tablón.
2018. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az, ha konkrétan majdnem minden nap sírva alszok el a basztatások miatt, ha konkrétan semmi rosszat nem teszek... Csupán a jelenlétemmel irritálom őket.
2018. márc. 7. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Réges régen osztályt kellett volna váltanod... egyébként meg jogod van hozzá , hogy eldöntsd azt , hogy felkerülj-e vagy sem
2018. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es Köszönöm :)
2018. márc. 7. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Én is felkerültem, pedig utáltam az osztályom... mai napig hányingerrel tólt el, ha arra gondolok, hogy egy "osztálytablón" van a fényképem a szemetekkel, akik tönkre akartak tenni... ez a te döntésed, én, ha újra tudnám csinálni, nem mennék el rá. Akkor is csak azért voltam ott, mert beteg voltam korábban, és aznap tudtam meg, hogy fotozás van, így nem tudtam elmenekülni, ráadásul előtte levő nap mostam hajat, tehát indokom sem volt. Szerváltak nekem egy inget arra a két percre, és ennyi...

/Gimis lány/

2018. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6-os. Uh:( Nagyon sajnálom.

Én ma mondtam meg az ofőnek hogy nem akarok rajta lenni. Azt mondta hogy még megbeszéljük.. Érdekes

2018. márc. 8. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!