Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki van túl a szóbeliken?

Ki van túl a szóbeliken?

Figyelt kérdés
Fogtok változtatni a középisolák listasorrendjén a szóbeli "élmények" hatására? Ha igen, mit mivel cseréltek fel?

2018. márc. 7. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok a szóbeliken.

Azért változtatok,mert a szóvelin a tanárok nem voltak kedvesek mondjuk ott,amit elsőnek jelöltem meg.

Első sulit harmadiknak,harmadikat elsőnek,a második marad,és a végén a mentősulik is ugyanabban a sorrendben maradnak

Te?

2018. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szerencsésebb voltam.Mindenhol kedvesek voltak velem. De fogok változtatni így is. A második és a harmadik helyet felcserélem.
2018. márc. 7. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is már túl vagyok rajtuk...Pontosabban rajta:D
2018. márc. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok rajtuk,első négy helyre egy sulin belül jelöltem különböző tagozatokat,ötödiknek pedig egy másik gimit.A szüleim szerint az ötödiknek jelölt gimit kéne előre írnom mert hogy ugyanolyan jó(talán kicsit jobb)mint másik meg közelebb is van.De nekem a másik suli sokkal jobban tetszik és nem akarják rám erőltetni szoval igy marad a sorrend. :D
2018. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is már túl vagyok rajta s nem fogok cserélgetni semmit, ahol voltam mindenhol kedvesek voltak.
2018. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!