Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki kihagyott egyetem előtt...

Aki kihagyott egyetem előtt egy vagy több évet, pl munka miatt, annak hogyan ment a visszaszokás a kemény tanulásra, magolásra?

Figyelt kérdés
Én kihagytam 2 évet, és jelenleg egy gyárban dolgozom (albérletre gyűjtök), de teljesen magam alatt vagyok, ha arra gondolok, hogy tanárin mennyit kell tanulni majd.... nagyon kizökkentem a tanulásból. :(
2018. márc. 8. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Segített rájönni, hogy tanulni nehezebb, mint dolgozni. Kellett 1 év, mire ráállt az agyam az egyetemre, de mivel szívesen csináltam, így elég könnyű volt elvégezni a kezdeti szenvedések ellenére.
2018. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vagy benne, hogy bele akarsz vágni? Csak akkor kezd el, ha ez a vágyad. Nyilván az ember fél a bizonytalantól, de ha megvan a motiváció, akkor nem kéne, hogy magad alatt légy a tanulás gondolatától.
2018. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Biztos. Csak ezekben a kihagyott években nagyon hánytatott volt a sorsom. Voltam sokat munkanélküli is, és megbántam a döntésem, a kettő együtt meg pszichiátriára is juttatott... Igazából nagyon elkésettnek érzem magam és elszoktam a tanulástól.
2018. márc. 8. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokkal motiváltabb voltam, mert rájöttem, hogy mekkora szívás gyárban, étteremben stb dolgozni. Így a tanulás inkább öröm és kapu egy jobb élet felé.
2018. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is rájöttem, hogy bármennyire is szívás és unalmas a meló (kis pénz, monoton), az egyetemen tanulni kell és senkit sem érdekel, hogy mik a kifogásaid.

Szóval nehéz és könnyű feladni..

2018. márc. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!