Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmartyban mikor teszik ki...

Vörösmartyban mikor teszik ki a rangsort?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit hallottam, hogy most péntekig(03.09), de nehezen tudom elképzelni mivel még szerdán is(03.07) szóbeliztettek.

2018. márc. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok ki lesz a medias osztályfőnök?
2018. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
A felvételin bemutatták, a nevére nem emlékszem, egy fiatal tanárnő, azt hiszem angol- media szakos.
2018. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
Ez most nagyon buta kérdés lesz: én nem tanultam angolt kicsir se, mit csinálok 60 percben a nyelvi felmérőn? :)
2018. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim válasza:
Ha nem tanultál angolt akkor Nemetet írsz és alapból kezdő angolos csoportba kerülsz :) (idén ballagok imádtam ezt a 4 évet )
2018. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
És aki tanult németet és angolt is általánosban, az mind a kettőből ír?
2018. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Tavaly nem írtak a németesek, mivel médián és drámán csak haladó német indult. Szerintem idén is így lesz. Aki tanult németet az szintfelmérő nélkül haladó németbe és kezdő angolra kerül. Aki angolt tanult az vagy kezdő angolba vagy haladó angolba kerül, szintfelmérő szerint és második nyelvnek választhat kezdőről franciát, spanyolt vagy olaszt.
2018. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Aki mindkét myelvet tanult már olyan nálunk nem volt, de angolt mindenkonek kötelező itt tanulni, tehát dönthetsz vagy nem írsz szintfelmérőt és akkor német haladó, angol kezdőre mész automatikusan vagy megírod az angokt, ha jól sikerül akkor haladó angolba mész és utána második nyelvet választhatsz. A második nyelvet az első szülőin kell választani még májusban.Ez lehet ugye francia, spanyol, olasz vagy haladó német.
2018. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

Szoval ha angolt es nemetet is tanult valaki, es megirja az angol szintfelmerot, akkor elvileg kerulhet halado angolba es halado nemetre egyszerre, nem?


A fiam kettannyelvu nemet altalanosba jart, van nemet B1 nyelvvizsgaja. De angolt is öt éve tanul a suliban. Szoval semmikeppen nem kezdo abbol sem...

(Drámás lesz egyébként)

2018. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. De biztos hogy az első évben németből nem sok újat fog tanulni, arra készüljetek fel, hiszen a többiek nem valószínű, hogy B1-es szinten lesznek. A haladó csoportok indulnak pre-intermediate szintről. Mi az angollal jártunk így sajnos.
2018. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Egyébként az angol szintfelmérő elég kemény volt tavaly. Szóval nem egy gyerek került 5 év angol tanulás után kezdő csoportba. Sajnos csak két csoport van, így az osztály fele mehet haladóba. A többi kezdőbe megy azokkal együtt, akik életükben nem tanultak angolt. A nyelv sajnos nem a suli erőssége, klne legalább 3 csoport angolból, hogy hatékony legyen.
2018. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!