Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A DNG-be ennyi ponttal mennyi...

A DNG-be ennyi ponttal mennyi az esély, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Az írásbelim rossz lett, 45p összesen. A hozott pontjaim 45p szintén ami 90p összesen. A szóbelim szerintem nagyon jó lett, talán meg lesz akár az 50 is. A kezdö tagozatra jelentkeztem. Ha esetleg írunk egy fellebezést, amiben több indokkal alátámasztjuk, hogy miért vegyenek fel, pl. hogy az öseim fele német volt, vagy azt hogy közel lakom az iskolához, akkor lehet esélyem?
2018. márc. 10. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Már mindegy, elutasítottak a mocskok. Ha nem kell nekik, az aki tényleg német, hajrá.
2018. márc. 12. 15:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is jól lepontozták a szóbelimet, pedig ott bájologtak, meg dícsérgették a jegyeimet. Kaptam tőlük 34 pontot. Sztem pofára megy vagy protekcióval lehet bekerülni.
2018. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!