Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha van 30 óra igazolatlanom,...

Ha van 30 óra igazolatlanom, úgy h nem vagyok tanköteles, de az igazolatlanok késések miatt van, de amúgy minden nap ott voltam suliban, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2018. márc. 13. 00:11
 1/4 anonim válasza:

Azt a mindenit :D

30 ora igazolatlanbol ami mind keses miatt van? Az 1350 perc keses :D

Ha el alszod az elso orat minden egyes nap az vegul is szamithat kesesnek! :D

Szoval! En is ebben a cipoben jartam, engem 2 perc valasztott el a 30 oratol! (Persze nekem nem kesessel jott ossze xd)

Aztan ki kuldtek az egyik orarol amit a tanar igazolatlan oranak irt be! Nem is ertem..o kuldott ki, akkor kapjak orai munkara egyest vagy valami, en reszt vettem az oran az mas teszta hogy ki kuldott! Igazabol fel mentem az igazgatohoz, meg mondtam hogy tudom hogy sokat logtam es hogy ezt en csinaltam magamnak, de az utobbi idoben mindig siettem hogy minden oran ott legyek meg csak 1 perces sem kessek,es hogy eleg rossz helyzetben vagyok mivel a tanar ki kuldott, igy ossze jott a 30 ora, de en mar komolyan veszem a sulit ezert is probaltam igyekezni, igaz most en voltam rossz oran atert kuldtek ki stb. meg kerdeztem hogy mi a teendom, mert nem szeretnem nagyon ha e miatt a par perc miatt kirugnanak! Meg koszonte hogy oszinte voltam es nem a tanarra probaltam kenni a dolgot es hogy orul ha tenyleg komolyan veszem! Azt mondta megoldjuk, ne foglalkozzak vele hogy meg van a 30 ora de matol minden ora elott mar 2 percel alljak a terem elott es akkor "megoldja a problemat"! Igy is lett :D

Probalkozz be te is valami ilyesmivel aztan ne nagyon logj mert ennyivel talan te is meguszhatod :D

2018. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vezetőségtől függ. Van ahol elsikálják(esetek 99%-ban), máshol meg kirúgnak.
2018. márc. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk aki eléri a 30 óra igazolatlant (bárhogyan is) kirúgják. Február végén az eg 12es fiú járt így. Ennek hatására mostanában már én sem lógom el a 7. órát.
2018. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi késett a vonat? Arra van igazolás, és volánra is.

Amúgy igen elsikálják, vagy kirúgnak ennyi:)

2018. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!