Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így van esélyem a Debreceni...

Így van esélyem a Debreceni Csokonai gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Sport tagozatra jelentkeztem, 68. vagyok az ideiglenes listán. Lehet még esélyem?

2018. márc. 13. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt keresd ki:

[link]

2018. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Végig olvastam, de nem találtam semmi olyat amiből megtudom, hogy van-e esélyem. Hol keressem a linken belül?

2018. márc. 13. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Rákattintasz ide:

Az intézmény középfokú telephelyeinek középfokú beiskolázási adatai az elmúlt két tanévben

Megkeresed az adott osztályt, az utolsó oszlopban van, hogy hányadik volt tavaly és tavalyelőtt az utolsó felvett az ideiglenes rangsorból.

2018. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tanulmányi terület kiírásnál semmit se tudok megnézni, ugyanaz van mindenhova írva, és a lényeg ki van ...-ozva. :/
2018. márc. 13. 22:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan minden. Köszönöm szépen!
2018. márc. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!