Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben a képzésben van valami...

Ebben a képzésben van valami kritérium? (Duális)

Figyelt kérdés

Duális képzésre jelentkezem,tavaly érettségiztem. Jártam egy másik egyetemen egy másik szakra,de otthagyom .

Sajnos az érettségim anno nem lett valami fémyes. Erre az egyetemre ahol a duális képzés van elég alacsony ponthatár kell öntköltségesen,annyi persze hogy megvan. Viszont magához a céghez,ami a duális rendszerben működik,van valami kritérium hozzárendelve,pl hogy hámyas átlagtól vesznek fel. Mive kérik az utolsó 2 év bizonyítvámyát fénymásoltatva....és sajna pont az a tárgy ami lényeges lenne alig hármas:(

Szóval figyelembe veszik a jegyekst és ez alapján vesznek fel vagy inkább a személyes beszélgetés számít,nem a jegy?



2018. márc. 13. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, biztos számít. De jelentkezzél bátran mert veszteni valód nincs. Személyes interjún javíthatsz, meg az önéletrajzoddal.Duális csak akkor lesz duális, ha felvesz a cég és az egyetem is. Ha a cég nem vesz fel, akkor rendes képzésen fogod végezni.
2018. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!