Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyors tájékoztatás kéne attól...

Gyors tájékoztatás kéne attól aki jártas a Német Nemzetiségi Gimnázium tavalyi felvételiével kapcsolatban. Ti mit tudtok?

Figyelt kérdés
Az a kérdés, hogy hanyadik volt az ideiglenes rangsorban az aki legutoljára bekerült. Nem nekem kéne, mert én egész szép helyet foglalok el rajta, de az egyik barátnőmnek az minden vágya, hogy bekerüljön oda, és engem felvettek másik iskolába is és ha az segítene rajta akkor én vállalom, hogy egy másik iskolát tegyek előre ha van rá esély, hogy ő bejusson.

2018. márc. 13. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdőn 74., haladón 50. volt tavaly. De ez évente változik, akár 10 hely különbség is adódhat, így sűrgősen felejtsd el ezt a butaságot. Nem a te egy helyeden fog múlni jó eséllyel, hogy felveszik-e. Hányadikik vagytok?
2018. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haladón én 21. Vagyok ő meg 59.
2018. márc. 13. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Látod, mondom hogy hiába mész ki előle. Attól még nem kerül be. Menj csak oda, ha neked is az tetszik jobban. Ő meg reménykedjen, hátha.
2018. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm
2018. márc. 15. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon oda szeretne menni írja be a kezdő németet is sorrend módosításkor. Sokan jelölik mindkét tagozatot.
2018. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A haladóra Neki szinte nulla az esélye, annyian nem fognak kiesni előle, hogy a te 1 helyed számítson. Kezdőre nem jelentkezett? Az sem rossz. Csak a 0.-ban van eltérés. 1-től ugyanaz a két osztály.
2018. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kezdőre is jelentkezett, de ott is hátul van. De most már mindegy ma leadtam a jelentkezésem, mert ugye első helyen olyan suli volt ami a szóbelin nagyon lerontotta a szimpátiáját.
2018. márc. 22. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Hátrább van kezdőn mint 74?
2018. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!