Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most vagyok nyolcadikos,...

Kircsi5004 kérdése:

Most vagyok nyolcadikos, iskola választás elött vagyok de nem tudom milyen sulit választjak? Annyit tudok hogy gimnáziumba szeretnék menni tavalyi átlagom 4,6

Figyelt kérdés
Mostanni átlagom 4,7 és Mogyoródon lakok ami gödöllö mellett van, milyen sulit ajánlotok nekem? Gyenge gimnáziumba nem szeretnek menni, és amelyik iskolát ajánlátok oda milyen felvételi kell? És milyen átlag?
2017. nov. 20. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyesírással meg nyelvhelyességgel 4,7 az átlagod, akkor nem valami erős a jelenlegi sulid, tudjál róla...


A felvételiről az iskolák honlapján tájékozódhatsz. Ha idejön valaki és leírja, hogy tavaly milyen volt, az semmi, lehet, hogy épp ettől az évtől változtatnak a szóbelin. Az írásbeli meg központi, vagyis az egész ország ugyanazt írja. A korábbi évek feladatlapjait megtalálod az oktatas.hu-n.

Hogy milyen átlag kell, attól függ, hogy az idén oda jelentkezőknek milyen lesz az átlaguk és hogy sikerül a felvételijük.

Amúgy szerintem a közeledben keress sulit, olyat, amit max. fél óra tömegközlekedéssel(!) elérsz. Nem érdemes órákat utazni nap mint nap. Fölöslegesen elveszi az időt mindentől: tanulástól, pihenéstől, edzéstől, stb.

2017. nov. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi és azé irok igy mert szar a telom!
2017. nov. 23. 16:39
 3/3 A kérdező kommentje:
És ahová járok az egy erös suli
2017. nov. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!