Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Schulek Frigyesről feltennék...

A Schulek Frigyesről feltennék egy pár kérdést, milyen a suli? Stb

Figyelt kérdés
Azt tudom h a Keleti mellet van. Sima angol tagozatra jelentkeztem,de elvileg meglehrt oldani, azt hogy angol-németre jelentkezzek. Milyen a suli? Közösség? Tanárok? Ki az a Ratkai? :D Van a sulinak Gimije? Olvastam utánuk csak elég régiek a válaszok. Válaszokat KÖSZÖNÖM. :)

2018. márc. 16. 10:33
 1/4 Egérke8 válasza:
Szia, már két éve járok ide, de nagy csalódás volt mint közösség. Semmi programmal vagy össze tartás és ha olyan osztályt kapsz mint amilyenek többségében vannak nem nagyon fogsz tudni az órán figyelni. De, nekem teljesen rendben van affelől amit ad, megtanítanak mindent amihez igazán szükséged lesz, effelől viszont nagyon jó suli. Vannak nagyon jó fej tanárok akik a poénkodás mellett nagyon jól is tanítanak. Van angol nyelvű és német nyelvű tagozat is, én a németbe járok, de angolt is tanulunk heti 2x. Ami Ratkait illeti... Nem szeretném kibeszélni, de nem tanárnak való. Semmit nem magyaráz meg, oda firkál valamit a táblára el se magyarázza aztán dolgozatokat irattat egymás után hármat.
2018. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egérke8 válasza:
Szia, már két éve járok ide, de nagy csalódás volt mint közösség. Semmi programmal vagy összetartással nem rendelkezik a suli és ha olyan osztályt kapsz mint amilyenek többségében vannak nem nagyon fogsz tudni az órán figyelni. De, nekem teljesen rendben van affelől amit ad, megtanítanak mindent amihez igazán szükséged lesz, effelől viszont nagyon jó suli. Vannak nagyon jó fej tanárok akik a poénkodás mellett nagyon jól is tanítanak. Van angol nyelvű és német nyelvű tagozat is, én a németbe járok, de angolt is tanulunk heti 2x. Ami Ratkait illeti... Nem szeretném kibeszélni, de nem tanárnak való. Semmit nem magyaráz meg, oda firkál valamit a táblára el se magyarázza aztán dolgozatokat irattat egymás után hármat.
2018. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:D

Élmény lesz oda járni azthiszem..

Láttam pár diákot onnan és hát..mit ne mondjak..xd

2018. aug. 2. 12:30
 4/4 anonim válasza:
És mi a véleményed a sulinkról így fél év után?
2019. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!