Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem Műszaki...

Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kar. Vélemények, ér bármit is az itt szerzett diploma?

Figyelt kérdés
És NEM olaj/gáz szakirányon.
2018. márc. 17. 18:31
 1/6 anonim válasza:
65%

Semmit nem nem érnek a wc papirok, csak arra kell hogy a munkálltató le legyen fedezve!

Pofára megy! Kapcsolatra!

Egy idő után meg a szmai évek ,tapasztalatok számítanak!

Manapság mindenki diplomás.

2018. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Röviden, kitörölheted vele a seggedet, szakmában nagyon nehéz elhelyezkedni (egy volt mfk-s)
2018. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 geo-logic ***** válasza:

kedves kérdező!


Magyarországon az ME MFK papírok érik a legtöbbet foldtudományos vonalon hiszen mérnök képzés keretén belül válnak foldtudomanyi szakemberré.

Mind a bánya geotechnika, kornyezrtmernok, hidro és a geofizikus geológus keresett itthon és külföldön.


A 2. valaszolot sajnálom hogy nem jött össze. A diplomával nem állást kapsz. rátermettseg, elhivatottság, egyaránt kell a mai világban. hisz a munkáltató se csak a papírt veszi fel. Illetve természetesen a munkáltató is nézi h Bsc vagy Msc diploma van e...

2019. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző, nem csak nekem nem jött össze hanem szinte senkinek

Anno kb 100an indultunk a karon, egy kezemen megtudom számolni kik azok akik az iparban dolgoznak most

Msc-re már szinte senki nem maradt ezen a területen, mindenki más anyag, gépész vagy gazdász karra ment

De aki mégis ezen a vonalon ment msc-re az most a fejét veri az asztalba mert ugyan úgy semmire nem megy vele mint a bsc diplomával

Mármint állást azt lehet találni mert más területen (pl gyártás) hatalmas a munkaerőhiány, és sok helyen csak azt nézik hogy van egy műszaki diplomád

2019. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 geo-logic ***** válasza:
a bsc papír fel tudást ad ez a baj h sokan elvisz elhiszik h az már valamit érő diploma közben az igazi 5 éves tudás Msc vel együtt ér valamit mint régen is az egyetemi diploma 5 év alatt. sajnálom a tapasztalatod de én nem ezt látom a végzettek között.
2019. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha csak a 2 éves MSc-t csináltam meg? :D Mert a BSc képzést meg máshol végeztem.
2019. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!