Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Hunfalvyban a 30. helyen...

CsajsziPlayer kérdése:

A Hunfalvyban a 30. helyen állok a rangsorban, japán szakon.16 embert vesznek fel. Szerintetek van esélyem? Ha igen, tudnátok ismertetni az iskolát?

Figyelt kérdés
Ez az első sulim :D Bármit mondhattok róla. Esetleg potenciális orosz/japán szakos gyerekeket is keresek, hogy meséljenek, és leendő osztálytársakat egyaránt.

2018. márc. 17. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az oktatas.hu szerint tavaly a 49., előtte az 55. volt az utolsó, akit felvettek, szóval szinte biztosan benn vagy.
2018. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok sokat a suliról, de biztosan bent vagy ezzel a rangszámmal.
2018. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőven bent vagy
2018. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tapeta2000 válasza:
Az én fiam 39.helyen van japán szakon, de a német szak előrébb van neki. Reméljük mindkettőtöket felvesznek! Lehet, hogy még osztálytársak is lesztek...;)
2018. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Etnevel009 válasza:

Szia!

32. vagyok,úgy látszik osztálytársak leszünk.

(Ha engem felvettek,téged is) :)

2018. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zoltanazc válasza:
Ha valaki erre a szakra jön még az írhatna,csinálni kéne egy csoportot,vagy ha már van akkor vegyetek be:D Szeretnék még így gólyatábor előtt megismerni pár leendő osztálytársat,hogy annyira azért mégse legyek teljesen egyedül.
2018. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!