Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A PTE-n programtervező (fejles...

A PTE-n programtervező (fejlesztő), , tematikáját" valaki tudná ismertetni?

Figyelt kérdés
Milyen nyelven tanítanak, illetve milyen tárgyak vannak?

2016. júl. 31. 20:41
 1/5 anonim válasza:
Matek, matek, matek, egy kis matek, aztán még több matek, meg e-mellé adalékként egy nagy adag matek. Első félévben ha jól emlékszem 3 tárgyam volt, ami valamilyen módon kapcsolódott az informatikához, illetve volt több is, de azok szabadon választhatóak voltak és nem a tanterv részei.
2016. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MI volt a neve tárgynak, Analízis, vagy szimplán matek 1? Illetve milyen nyelven tanítottak programozni, java, c?
2016. júl. 31. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A tárgyak nevét az előttem hozzászóló megírta.


Programozni C nyelven tanítottak, de vannak szabadon választható tárgyak is, mint pl. a java. Én azt azért vettem fel rögtön első félévben, hogy megtanuljam az objektumorientált programozást.

2016. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rámész a tantárgyak nevében, pdf-ben írja, hogy egyes órákon miben van a programozás pl. :) Hasznos cucc.
2016. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!